Ogrodzenia Panelowe Golub-Dobrzyń

Kup kompletne ogrodzenie panelowe w promocyjnej cenie już od 51 zł za mb.

Sprzedajemy ogrodzenia panelowe na terenie całego kraju.

Darmowa Wycena

Ogrodzenia Panelowe Golub-Dobrzyń

Tania, bezpieczna i szybka w montażu alternatywa.

Oferujemy ogrodzenie panelowe wykonane z wysokiej jakości paneli przetłaczanych 3D oraz paneli 2D. Nasze ogrodzenia cechuje wysoka estyka oraz wytrzymałość. Ogrodzenia mogą Państwo zamówić w postaci samych przęseł bądź wraz ze słupkami, podmurówką i odpowiednimi akcesoriami montażowymi - czyli całym systemem ogrodzenia panelowego.

 • Panele ogrodzeniowe w systemie 2D oraz 3D
 • Dostępne średnice prętów Ø 4,0 lub Ø 5,0 mm
 • 4 wariany kolorystyczne: atracyt, brązowy, zielony, czarny
 • Dostępna wysokość od 100cm do 230cm
 • Kompletne ogrodzenia panelowe: słupki, panele, podmurówka, obejmy.
 • Pordmurówki betonowe w trzech różnych wzorach
Ogrodzenie Panelowe Golub-Dobrzyń

Parametry techniczne

Sprzedajemy panele 3D w różnych konfiguracjach wymiarowych. Poniżej znajdują się informacje dotyczące standardowych parametrów technicznych.

Wysokość Ogrodzenia [mm] Wysokość słupka [mm] Liczba obejm Średnica drutu [mm] Wymiary oczka [mm] Ilość przetłoczeń Szerokość przesła [mm]
1030 2000 2 kpl 4 lub 5 50x200 2 2500
1230 2000 2 kpl 4 lub 5 50x200 2 2500
1530 2200 3 kpl 4 lub 5 50x200 3 2500
1730 2400 3 kpl 4 lub 5 50x200 3 2500
2030 2600 4 kpl 4 lub 5 50x200 4 2500

Kompletne Ogrodzenie Panelowe Golub-Dobrzyń już od 51 zł za mb

Darmowa Wycena

Dostępna paleta kolorów

Dopasuj kolorystycznie swoje ogrodzenie panelowe do swoich potrzeb

ogrodzenie panelowe - paleta kolorów
Ogrodzenia Paenlowe 3D - wysokość

Dostępna wysokość paneli 3D

Dopasuj wysokość ogrodzenia panelowego do swojej posesji.

W ofercie znajdują się kompleksowe systemy ogrodzeń panelowych. Posiadamy wysokie stany standardowych wymiarów ogrodzeń na naszym magazynie. Dostarczamy nasze ogrodzenia panelowe na terenie całego kraju.

Ogrodzenie Panelowe Golub-Dobrzyń

Tania, bezpieczna i szybka w montażu alternatywa

01

Wyślij zapytanie

Powiedz nam jakie ogrodzenie panelowe Ciebie interesuje.

02

Ekspresowa Wycena

W ciągu 24 godzin wycenimy Twoje ogrodzenie panelowe.

03

Ciesz się swoim ogrodzeniem

Dostarczymy Twoje ogrodzenie panelowe wprost pod Twoje drzwi.

Jak zamówić ogrodzenie panelowe?

Zamów ogrodzenie panelowe dla siebie, swojej firmy, gospodarstwa, instytucji publicznej.

Wypełnij formularz ofertowy bądź też skontaktuj się bezpośrednio z nami telefonicznie. Przedstaw nam swoje wymagania dotyczące ogrodzenia panelowego, nasi eksperci z pewnością Ci w tym pomogą.

W ciągu 24 godzin uzyskasz od nas kompleksową ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Po jej zaakceptowaniu dostarczymy ogrodzenie panelowe pod wskazany przez Ciebie adres.

Fakty o naszej firmie

Ogrodzenia panelowe z tego jesteśmy dumni

700+

Sprzedanych ogrodzeń

80+

Wykonanych montaży rocznie

20+

Rodzajów ogrodzeń panelowych

“Ogrodzenie super jakość. Bez zarzutu. Dostawa zajęła firma zaledwie 7 dni. Będę polecać dalej"

Paweł

“Wszystko zgodnie z umową. Ogrodzenie panelowe prezentuje się bardzo dobrze. Solidne wykonanie"

Michał

“Zamieniłem starą siatkę na ogrodzenie panelowe. Dostarczyli pod wskazany adres - wszystko tak jak było umówione”

Kacper

“Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa ogrodzenia panelowego pod wskazany adres. Żadnych problemów”

Agnieszka

Nasze Realizacje

Sprawdź jak wygląda ogrodzenie panelowe u naszych klientów.

Ogrodzenie Panelowe - Ogrodzeniepanelowe.pl

Panele Ogrodzeniowe Golub-Dobrzyń

Najlepszy dostawca ogrodzenia panelowego Golub-Dobrzyń. Jeśli szukasz wysokiej jakości paneli ogrodzeniowych skontaktuj się z nami. W swojej ofercie posiadamy panele ogrodzeniowe o różnej grubości drutu oraz wysokości. Każdy nasz panele jest cynkowany ogniowo oraz malowany proszkowo.

W naszej ofercie znajdują się panele 2D oraz 3D, furtki oraz bramy. Ogrodzenia panelowe Golub-Dobrzyń od naszej firmy to gwarancja długowiecznego ogrodzenia. Nasze ogrodzenia dostarczamy na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową wycenę!

Ogrodzenia Golub-Dobrzyń - Największa oferta na rynku

Nasze panele 3D sprzedajemy w 5 różnych wysokościach:
 • ogrodzenie panelowe 250x103
 • ogrodzenie panelowe 250x123
 • ogrodzenie panelowe 250x153
 • ogrodzenie panelowe 250x173
 • ogrodzenie panelowe 250x203

Skontaktuj się z nami i uzyskaj najlepsze ceny na ogrodzenie na rynku!

Ogrodzenie Panelowe Montaż - Ogrodzeniepanelowe.pl
Ogrodzenie Panelowe - Nowoczesne OgrodzeniePanelowe.pl

Ogrodzenia Golub-Dobrzyń

Sprzedajemy wysokiej klasy ogrodzenia, bramy i furtki od ponad 11 lat. Nasze ogrodzenia spełniają oczekiwania każdego klienta. Naszym bestsellerem jest panel ogrodzeniowy ocynk + malowany proszkowo z betonową gładką podmurówką. Dzięki takiej konfiguracji powłoka panelu jest idealnie zabezpieczona i wygląda świetnie przez wiele lat.

W naszej ofercie znajdą Państwo panele 2D oraz 3D. Panele 2D wykonane są z nieco grubszego stalowego drutu. Samo przęsło posiada płaską konstrukcje. Panele 3D posiadają natomiast specjalne przetłoczenie. Dzięki czemu ogrodzenie uzyskuje większą sztywność.

Ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń – dobry wybór dla domu i firmy

Przy wyborze rodzaju ogrodzenia wokół domu lub firmy bierze się pod uwagę różne czynniki, takie jak solidność konstrukcji, trwałość, estetyka, no i cena. Dla niektórych liczy się także możliwość szybkiego montażu, czy to, aby nie trzeba było dodatkowo zajmować się konserwacją ogrodzenia podczas użytkowania. Jeżeli szukasz nowego ogrodzenia na swoją posesję i zaczniesz rozważać, jakie najlepiej spełni Twoje wymagania, jedno z nich będzie się wyraźnie wyróżniać. Jest to ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń – solidne , trwałe i tanie, a do tego można je szybko postawić i nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Aby ogrodzić nim dom, czy firmę nie trzeba ciągłych fundamentów, ponieważ lekka konstrukcja utrzyma się na samych osadzonych w betonie słupkach. Ogrodzenia panelowe Golub-Dobrzyń składają się z należących do systemu elementów, które produkowane są w postaci powtarzalnych paneli, akcesoriów do ich montowania, słupków, gdzie wszystkie części idealnie do siebie pasują. Przywozi się je na budowę gotowe do zamontowania. Wykonane z ogniowo ocynkowanej stali ogrodzenia Golub-Dobrzyń są odporne na korozję, a dodatkowo zabezpieczone malowaniem proszkowym przetrwają długie lata. Lekkie panele wypełnione cienkimi drutami mają nowoczesny wygląd, a także kosztują niewiele w porównaniu z innymi ciężkimi przęsłami. Jeśli zdecydujesz się na płot panelowy, będziesz mógł w dobrej cenie dokupić do niego także furtkę i bramę, a nawet dopasować podmurówkę, chociaż nie jest ona konieczna. Szybko i nawet samodzielnie będziesz mógł ogrodzić swój dom, firmę, czy działkę rolną. Wkrótce zorientujesz się, że dostępność tego systemowego ogrodzenia w różnych rozmiarach i konfiguracjach pozwoli Ci także na budowanie różnych konstrukcji wewnątrz działki. Możesz otoczyć w ten sposób śmietnik, zbudować kojec dla psa, zabezpieczyć plac zabaw dla dzieci w ogrodzie. Jest jeszcze wiele innych możliwości, które dają panele ogrodzeniowe, a których potencjał odkryjesz sam, planując zagospodarowanie swojej działki.

Ogrodzenia panelowe Golub-Dobrzyń – wybierz typ paneli

Jeśli zdecydujesz się na ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń, możesz wybrać też jeden z dwóch rodzajów paneli, które różnią się designem, grubością zastosowanych drutów i ceną. Do wyboru masz:

- panele ogrodzeniowe 3D

Są nowocześniejsze niż panele 2D i mają ozdobne przetłoczenia w kształcie litery V, dzięki którym wypełniające je druty mogą być cieńsze, ponieważ panel jest wystarczająco sztywny, aby zapewniać dobrą wytrzymałość. W naszej ofercie panele 3D mają ułożone pionowo druty o grubości 4-5 mm zagęszczone w odstępach 50 mm i przecinają się z poziomymi rozmieszczonymi rzadziej, co tworzy pionowe oczka. Budowane z nich ogrodzenia Golub-Dobrzyń są filigranowe i lekkie. Jeżeli panujesz ogrodzić dom i chcesz mieć możliwość podziwiania widoków oraz płot, który będzie pasował do minimalistycznego nowoczesnego domu, wybierz ogrodzenie panelowe wypełnione panelami 3D. Do wyboru będziesz miał aż 5 kolorów, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do swojej posesji.

- panele ogrodzeniowe 2D

To nieco starsza wersja paneli o solidnej budowie, która nosi nazwę paneli prostych. Nie posiadają przetłoczeń, a wypełniające je druty są grubsze niż w nowoczesnych panelach 3D. Do tego pionowo ułożone pręty wzmacniane są przez poziome ułożone po obu ich stronach. Jeżeli więc mieszkasz w miejscu, gdzie istnieje zagrożenie ze strony dzikich zwierząt, które mogą forsować płot i szukasz ogrodzenia, które będzie wytrzymałe na urazy mechaniczne, lub chcesz pokazać ewentualnym intruzom, że Twój majątek jest dobrze zabezpieczony, postaw na ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń z panelami 2D. Dostępne jest również w kilku kolorach.

Ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń – dobierz odpowiednią podmurówkę

Mimo że ogrodzenia panelowe Golub-Dobrzyń mogą dobrze funkcjonować bez podmurówki, jeśli mieszkasz na terenie podmokłym lub w jakikolwiek sposób niestabilnym postaw płot z podmurówką prefabrykowaną, którą szybko i łatwo zamontujesz. Przyda się ona także w sytuacji, gdy Twój pies lubi uciekać, podkopując się pod ogrodzeniem. Zabezpieczy też panele od spodu przed wilgocią ciągnącą od gruntu. U nas możesz kupić podmurówkę w trzech wysokościach i wzorach: piaskowiec, cegiełka lub gładką. Możesz też zamówić kompletne ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń, które dostarczymy Ci własnym transportem lub z pomocą firmy spedycyjnej.

Ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń – wybierz odpowiednią wysokość słupków

U nas możesz kupić też słupki ogrodzeniowe, które są niezbędne do postawienia ogrodzenia. Wykonane z solidnej ocynkowanej stali o kwadratowym przekroju 60 × 60 mm zaprezentują się nowocześnie i będą dobrym wsparciem dla paneli. Pamiętaj jednak, aby wybrać ich prawidłową długość. W doborze musisz uwzględnić wysokość zamówionych paneli, wysokość podmurówki oraz głębokość, na jakiej słupek będzie osadzony w punktowym betonowym fundamencie. Aby płot był stabilny przez długie lata, powinno to być poniżej strefy przemarzania gruntu, która w różnych regionach Polski może wyglądać nieco inaczej. Mając odpowiednią ilość słupków i panele będziesz mógł zbudować trwałe ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń nawet samodzielnie. Musisz mieć podstawową wiedzę przy stawianiu słupków i ich poziomowaniu, ale same panele dzięki dostępnym w zestawie akcesoriom przypniesz do słupków za pomocą obejm.

Ogrodzenie panelowe – dobierz furtkę i wjazdową bramę panelową

Aby swobodnie przemieszczać się, musisz dobrać odpowiedniej wielkości bramę wjazdową i furtkę. Jeżeli chcesz, aby płot odznaczał się spójnością i dobrze prezentował, najlepiej zdecyduj się na bramę panelową i taką samą furtkę, które dodatkowo kupisz w atrakcyjnej cenie, taniej niż inne. Jesteśmy firmą, która sprzedaje kompletne ogrodzenia panelowe miasto, a także poszczególne ich elementy. Możesz więc u nas kupić także bramę i furtkę. Dostępne są w różnych wysokościach, które łatwo dopasujesz do wysokości paneli. Wykonane, podobnie jak panele z ocynkowanej stali dostępne są również w takich samych jak one kolorach, co ułatwi Ci wybór. Furtka w naszej ofercie występuje w trzech szerokościach: 100 cm, 110 cm i 120 cm, co umożliwia dobranie odpowiedniej szerokości zarówno na małą, jak i dużą działkę. Możesz też wybrać rodzaj bramy wjazdowej spośród czterech oferowanych:

 • brama panelowa dwuskrzydłowa 2D
 • brama panelowa dwuskrzydłowa 3D
 • brama panelowa przesuwna 2D
 • brama panelowa przesuwna 3D

Bramy dostępne są także w różnych szerokościach od 3 do 6 metrów. Możesz więc łatwo dobrać odpowiednią do wielkości posesji.

Ogrodzenie panelowa Golub-Dobrzyń – zamów kompletne lub w częściach

Kupując u nas, możesz skompletować od razu całe ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń. Skontaktuj się z nami i powiedz, jakie części ogrodzenia cię interesują, podaj wymiar i grubość drutu, a my zrobimy dla Ciebie w ciągu 24 h darmową wycenę, która w żaden sposób nie będzie Cię zobowiązywała do zakupu. Jeśli jednak uznasz, że cena Ci odpowiada, szybko sfinalizujemy transakcję i dostarczymy towar pod same drzwi.

Nasze ogrodzenia panelowe Golub-Dobrzyń to:

 • dobre solidne i zabezpieczone przed korozją druty,
 • możliwość wyboru rozmiaru i koloru,
 • atrakcyjna cena i 5 lat gwarancji

Jeśli jeszcze masz wątpliwości czy warto, napisz do nas lub zadzwoń, a udzielimy Ci odpowiedzi na dręczące pytania i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

Ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń – wybierz najkorzystniejszą cenę

Ogrodzenia panelowe miasto możesz u nas nabyć w różnych cenach. Mimo że cena nie powinna być najważniejszym kryterium wyboru, jeśli zależy Ci na oszczędnościach możesz zdecydować się na najtańsze w potrzebnej Ci wysokości ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń 3D fi4, gdzie druty posiadają grubość jedynie 4 mm. Jeśli jednak mieszkasz w pobliżu lasu, gdzie dzikie zwierzęta lubią atakować płot, wybierz raczej grubsze druty 2D, które są bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Musisz rozważyć, co w danej sytuacji będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze. Nie zawsze bowiem najkorzystniejsza cena będzie tą najniższą. Jeśli istnieje ryzyko uszkodzenia płotu przez dzikie zwierzęta, warto wybrać mocniejszy, który przetrwa znacznie dłużej. Jeśli wybierzesz cienkie druty, będziesz musiał częściej wymieniać uszkodzone przez dziki, czy łosie panele i w dłuższym okresie użytkowania może się okazać, że koszt poniesiony na płot panelowy Golub-Dobrzyń wcale nie będzie najniższy. Dobrą wiadomością jednak w przypadku ogrodzenia panelowego jest to, że w razie jakichkolwiek uszkodzeń nie trzeba demontować całego płotu, lecz wystarczy wymienić uszkodzony panel. Biorąc to pod uwagę, przekalkuluj, co Ci się bardziej opłaca.

Ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń – dobierz kolor do elewacji domu i otoczenia

U nas możesz kupić ogrodzenia panelowe Golub-Dobrzyń aż w pięciu kolorach, dzięki czemu będziesz mógł dobrać taką barwę, która najlepiej będzie komponowała się z otoczeniem, czy elewacją domu. Oto nasze propozycje:

- ogrodzenie panelowe antracyt

Jeżeli zależy Ci na nowoczesnym wyglądzie Twojego ogrodzenia i mieszkasz w minimalistycznym domu o dachu czy stolarce okiennej w tym kolorze, antracytowe ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń jest dla Ciebie. A jeśli szukasz płotu, który ogrodzi Twoją firmę i będzie jej wizytówką, ten kolor właśnie będzie odpowiedni. Jest delikatniejszy od czarnego, ale wystarczająco wyrazisty, aby zaakcentować swoją obecność. Płot panelowy miasto w tym ciemnoszarym odcieniu nie wymaga szczególnej pielęgnacji, ponieważ nie widać na nim zabrudzeń.

- ogrodzenie panelowe czarne

Czarne ogrodzenie Golub-Dobrzyń jest dobrym wyborem do budynków nowoczesnych z białą lub inną jasną elewacją, ponieważ pięknie będzie z nią kontrastowało. Pasuje też do domów klasycznych pokrytych czerwoną dachówką. Jeśli należysz do osób, które mają sentyment do tradycyjnego czarnego ogrodzenia metalowego, płot panelowy Golub-Dobrzyń w tym kolorze będzie jego nowoczesnym godnym zastępcą, a dzięki swojej filigranowej budowie, czarny kolor wyda się subtelniejszy w odbiorze niż w przypadku grubych prętów.

- ogrodzenie panelowe zielone

Jeśli szukasz ogrodzenia, które będzie nie tylko dobrze harmonizowało z otoczeniem, ale i wtopi się w pobliską roślinność, zielone ogrodzenie panelowe miasto może być najlepszym wyborem. Płot w tym kolorze świetnie nadaje się też do grodzenia terenów sportowych, rekreacyjnych, szkół, czy przedszkoli, a także placów zabaw dla dzieci.

- ogrodzenie panelowe brązowe

Brązowe płoty panelowe Golub-Dobrzyń również dobrze współgrają z otaczającą roślinnością. Są lepiej na jej tle widoczne niż zielone, ale nie wprowadzają obcych naturze odcieni, co pozwala stworzyć harmonijną całość z otoczeniem. Pasują do różnych domów, także tych wykonanych z drewna.

- ogrodzenie panelowe ocynk

Jeżeli marzy Ci się płot w surowym stylu industrialnym, możesz zamówić u nas ogrodzenie panelowe miasto w wersji ocynk, które nie zostało dodatkowo pomalowane proszkową farbą. Jest tylko ocynkowane i zabezpieczone w ten sposób przed korozją. Posiada standardowy szary kolor.

Bez względu na to, na jaki kolor się zdecydujesz, powinieneś wiedzieć, że nasze ogrodzenia mają trwałe kolory, ponieważ farba proszkowa, którą są pokrywane, jest odporna na promieniowanie UV, a tym samym nie płowieje od słońca.

Ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń – zaaranżuj je po swojemu

Jeśli obawiasz się, że ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń, które postawisz na swoim terenie, będzie zbyt przezierne i nie zapewni Ci wystarczającej dozy prywatności, powinieneś wiedzieć, że możesz zaaranżować je tak, aby je całkowicie lub częściowo przysłonić. Możliwości są różne. Możesz nabyć tanie maty ogrodzeniowe, które uczynią z Twojego ogrodzenia pełny płot. Możesz też kupić taśmę ogrodzeniową, którą przeplata się między drutami paneli i w ten sposób można przykryć cały płot lub jego określoną część. A jeśli takie rozwiązania nie bardzo Ci się podobają, obsiej ogrodzenie Golub-Dobrzyń pnącymi roślinami i ciesz się naturalną zasłoną od ulicznego kurzu czy spojrzeń sąsiadów. Jeżeli jednak nie chcesz czekać, aż rośliny urosną, alternatywnym rozwiązaniem może być sztuczny żywopłot. Jak widzisz, płoty panelowe Golub-Dobrzyń można aranżować na różne sposoby i kiedy pragnie się szerokiego widoku, nie trzeba ich przesłaniać, ponieważ prezentują się nowocześnie i estetycznie. W miarę potrzeb można je jednak szybko przekształcić w pełny płot.

Ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń – zaprojektuj ogród z wykorzystaniem paneli

Czy wiesz, że kupując ogrodzenie panelowe Golub-Dobrzyń, możesz przy okazji dokupić dodatkowe panele i w tym samym stylu co płot, zbudować w ogrodzie z nich różne konstrukcje, takie jak kojec dla psa, wiatę śmietnikową, czy oddzielić warzywnik od reszty ogrodu, wyznaczyć miejsce do zabaw dla dzieci. Oczywiście wewnątrz ogrodu wykorzystane do różnych celów panele mogą być niższe, ale z ich obecnością zostanie zachowana spójność aranżacyjna. W ten sposób można osiągnąć bardzo ciekawe efekty. Jeśli jesteś osobą kreatywną, przy odrobinie inwencji możesz świetnie zorganizować ogrodową przestrzeń. Budowanie różnych konstrukcji z paneli jest równie proste jak stawianie ogrodzenia panelowego. W tym ostatnim przypadku, montując ogrodzenie Golub-Dobrzyń, panele łączy się ze słupkami, przypinając je kompletami obejm. Przy łączeniu samych paneli natomiast wykorzystuje się klipsy zaciskowe. Ciekawostką jest, że z paneli możesz zbudować także kosze gabionowe, które potem wypełnia się kruszywem, kamieniami, czy tłuczonym szkłem, a nawet ziemią. Można je wykorzystać w ogrodzie na różne sposoby.

Napisz email Zadzwoń